Všetky kategórie
Great PCB Technology Co., Ltd.
Zostava PCBA

Vysokorýchlostný komunikačný server PCBA

Zostava PCBA

Priemyselné riadenie PCBA

Zostava PCBA

5G optický modul PCBA

Zostava PCBA

High Power Control PCBA

Zostava PCBA

Medical Control Pcba

Zostava PCBA

Display Card Pcba

Zostava PCBA
Zostava PCBA
Zostava PCBA
Zostava PCBA
Zostava PCBA
Zostava PCBA

Zostava PCBA


GREATPCB TECHNOLOGY poskytuje kompletné vlastné služby montáže PCB, Pls vám pošle súbory PCB a zoznamy kusov na [chránené e-mailom], môžeme vám poskytnúť cenové ponuky čo najskôr!

dotaz
Výrobná kapacita

Ktoré sa zameriavajú na profesionálne továrenské jednorázové služby od návrhu PCB, rozloženia PCB, výroby PCB, získavania elektronických komponentov, montáže PCB vlastného prototypu, testu, balenia a dodávky PCB.

Klasifikácia elektronických komponentov
Elektronické komponenty sú komponenty elektronických komponentov a malých strojov a prístrojov. Často sa skladajú z niekoľkých častí a možno ich použiť v podobných produktoch; často označujú určité časti elektrických spotrebičov, rádií, prístrojov a iných priemyselných odvetví, vrátane kondenzátorov, tranzistorov. Všeobecný termín pre elektronické zariadenia, ako sú vlásenky a pružiny. Bežné sú diódy.
Medzi elektronické komponenty patria: rezistory, kondenzátory, tlmivky, potenciometre, elektrónky, chladiče, elektromechanické komponenty, konektory, polovodičové diskrétne zariadenia, elektroakustické zariadenia, laserové zariadenia, elektronické zobrazovacie zariadenia, optoelektronické zariadenia, snímače, napájacie zdroje, spínače, mikro špeciálne motory, elektronické transformátory, relé, dosky s plošnými spojmi, integrované obvody, rôzne obvody, piezoelektrické, kryštálové, kremenné, keramické magnetické materiály, substráty pre tlačené obvody, špeciálne materiály pre elektronické funkčné procesy, elektronické lepiace (páskové) produkty, elektronické chemické materiály a časti, atď.

Minimálna presnosť komponentov 0201 - 01005
Maximálna montážna výška 30mm
Minimálny rozstup IC 0.3 Pitch, BGA 0.4 Pitch
Maximálna veľkosť PCB 450╳ 690 mm
Hrúbka dosky plošných spojov 0.1 ~ 6mm
Typy dosiek SMT Pevná doska PCB, Flex PCB doska, Pevná-flex PCB doska, Metal Core PCB
Typ spájky Olovnatý, bezolovnatý
SMT Lepenie, bezobslužné zariadenie, POP
Testovacia spôsobilosť Testovanie funkcie starnutia, AOI, röntgenová inšpekcia, vybavenie SPI, testovanie ICT, tepelné cyklovanie, ultrazvukové skenovanie
Doba dodania Ukážková montáž: 3-5 dní, Dávková montáž: 15 dní

Komponenty-Sourcing:

22+Components-Sourcing

Dokončiť zhromaždenie SMT Proces montáže PCBA Proces montáže SMT
Dokončiť zhromaždenie SMT Proces montáže PCBA Proces montáže SMT
Výrobná dielňa SMT Výrobná dielňa SMT2 Sklad komponentov a dielov
Výrobná dielňa SMT Výrobná dielňa SMT2 Sklad komponentov a dielov

Q1. Prečo si vybrať nás?
Sme komplexné služby dodávateľa elektroniky (EMS), zákazníkom môžeme poskytnúť flexibilné a spoľahlivé riešenia elektronickej výroby, od výroby PCB DOSKY a procesu montáže PCBA, obstarávania dielov, spájkovania cez DIP, testovania PCBA, montáže skríň a testovanie produktov, balenie a logistické služby.

Q2. Ako zabezpečiť svoju kvalitu?
Naše výrobky spĺňajú certifikačné normy, ako sú ISO9001, ISO14001 a UL atď.

Q3. Čo je potrebné pre ponuky PCB a PCB?
Výroba PCB: Je potrebné poskytnúť množstvo, súbory Gerber a technické požiadavky (surovina, povrchová úprava, hrúbka medi, hrúbka dosky, farba spájkovacej masky, farba sieťotlače atď...)
Výroba PCBA: Informácie o súboroch PCB, zoznamy kusovníkov, súbory šablón (testovacie dokumenty...) a Ak nám môžete poskytnúť vzorky PCBA, môžeme urobiť služby kopírovania klonov PCB.
(1) Musíte poskytnúť komplexný a podrobný kusovník vrátane: čísla dielu, výrobcov dielov, použitia, špecifikácií komponentov a podrobností dielov atď.
(2) Vymeniteľné diely, potvrďte schválené náhradné diely.
(3) Potreba poskytnúť predprogramovanie IC, testovaciu verziu softvéru a testovaciu metódu.
(4) Poskytnite požiadavky na PCBA alebo výrobnú zostavu a poskytnite špecifické spustiteľné súbory.
(5) Ak potrebujete plastové, kovové, káblové, obalové a iné špeciálne požadované atď..., môžete nám poslať vytvorený výkres dokumentu.

Q4. Aké formáty súborov akceptujete na výrobu PCB a PCBA?
Gerber súbor: CAM350, plný formát RS-274-X
PCB súbor: Protel 99SE, DXP, PADS, AUTOCAD, P-CAD 2001 PCB
Formát kusovníka: EXCEL, WORD, PDF, TXT

Q5. Koľko je MOQ?
Neexistuje žiadne MOQ pre montáž dosky plošných spojov a PCB, rovnako sme schopní flexibilne zvládnuť malú aj veľkosériovú výrobu.

Q6. Môžete urobiť rýchly čas pre vzorky PCBA?
Môžeme poskytnúť rýchle dodanie do 24 hodín pre jednoduché vzorky PCBA projektu (musí to byť malý počet komponentov), ​​pošlite nám zoznam kusov kusov a skontrolujte to.

Q7. Aké sú náklady na dopravu?
Cena dopravy sa určuje podľa zvoleného spôsobu dopravy, miesta určenia, hmotnosti, veľkosti balenia tovaru. ak potrebujete cenovú ponuku na prepravné náklady, dajte nám vedieť.

Q8. Ako testovať dosky plošných spojov a produkty PCBA?                                        
S testovaním upevnenia, testovaním letovej sondy, AOI, testom impedancie, FQC, inou testovacou metódou atď.                                   
Q9. Aký je štandardný dodací čas?
Normálne je dodacia lehota približne 3-5 dní pre DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS.

Čo je to šablóna SMT?
1. SMT Stencil je špeciálna forma pre proces SMT. Najpoužívanejšia je nehrdzavejúca oceľ a oceľový plech má zvyčajne hrúbku 0.12 mm (okrem špeciálnych požiadaviek). Jeho hlavnou funkciou je šablóna pre tlač spájkovacej pasty na dosku plošných spojov v prvom procese povrchovej montáže SMT.
2. Na vytvorenie šablóny je zvyčajne potrebné poskytnúť súbory Gerber alebo poskytnúť vrstvu „TOP Paste layer“ a „Bottom Paste layer“.
3. Pred umiestnením SMT je potrebné najskôr na doskách plošných spojov natlačiť sieťotlač spájkovaciu pastu tak, aby na plôškach plošných spojov bola plná spájkovacia pasta a potom umiestniť súčiastky na dosku zariadením automatického umiestňovania. V ďalšom kroku sa doska plošných spojov (ktorá bola vytlačená spájkovacou pastou) zahrievaná spájkovacím zariadením pretavením, aby sa dokončilo spájkovanie.

Aplikácia:
Produktový rad aplikácií Vrátane
Zostava PCBA sa široko používa v spotrebnej elektronike, kábli USB TYPE-C, hlavnej riadiacej doske, napájacích zdrojoch AC / DC, osvetlení LED, domácich spotrebičoch, ovládaní napájania, nabíjačkách elektrických vozidiel, priemyselnom ovládaní, automobilovej elektronike, medicíne, komunikácii 5G, optickom komunikačné moduly a ďalšie oblasti.

OTÁZKA