Všetky kategórie
firemný profil
DODÁVATEĽ DPS

SKVELÁ DPS

SKVELÁ PCB TECHNOLOGY CO., LTD. bola založená v júni 2008 a je to hi-tech podnik, ktorý sa venuje vývoju, dizajnu a výrobe presných jednostranných, obojstranných a viacvrstvových PCB a flexibilných dosiek plošných spojov, pevných a flexibilných dosiek plošných spojov, vysokofrekvenčných dosiek plošných spojov, hrúbky Medené PCB, PCB s keramickým substrátom, BT živicové PCB dosky, Hliníková základňa PCB, Medená základňa PCB. Továreň sa rozkladá na ploche 8,000 26,000 metrov štvorcových a mesačne vyrobí XNUMX XNUMX metrov štvorcových dosiek.

Továreň prešla mnohými akreditovanými certifikáciami z hľadiska kvality, životného prostredia a bezpečnosti, ako sú ISO9001, ISO14001 a UL, a všetky produkty spĺňajú smernice IPC a RoHS a ďalšie normy.

Široko sa používajú v mnohých hi-tech oblastiach, ako je komunikácia, počítačová sieť, inteligentný merač a inteligentný vodomer, internet vecí a umelá inteligencia, 5G optoelektronická komunikácia, optický modul na prepojenie dátových centier, prenos, moduly optického vysielača a prijímača, optický senzor modul pre vysokorýchlostný telekomunikačný a dátový prenos, kozmetické zariadenie, elektrický odstraňovač chĺpkov na tvári, nástroje na starostlivosť o pleť, digitálne produkty osvetlenia, priemyselné riadenie, lekárske vybavenie, meracie a riadiace systémy, letectvo, kozmonautika a národná obrana. V závislosti od profesionálneho technického talentu, vysokej kvality produktov, špecializovaných zručností a ohľaduplných služieb je továreň široko uznávaná a vysoko hodnotená klientmi doma iv zahraničí.

SKVELÁ DPS

NAŠA kultúra

Dodržiavame filozofiu rozvoja orientovaného na človeka a riadime sa firemnou kultúrou „Stále sa zlepšovať, zaväzovať sa k dokonalosti“.

sa drží dopytu trhu, zakladá si na vysokej kvalite a efektivite a snaží sa rozsiahlou, úzkou a dlhodobou spoluprácou uspokojiť všetkých klientov svojimi prvotriednymi produktmi a službami.

Naše zameranie

Jeho hlavné produkty, ako je viacvrstvová doska, vysokofrekvenčná doska, hliníkové jadro PCB, hrubá doska z medenej fólie, ťažká medená doska PCB, pevná flexibilná doska a Blind / pochovaný cez dosku.

Dodacia lehota

Podporte pokrok vo výskume projektov zákazníkov a ušetrite zákazníkom drahocenný čas.

 • 24hodina

  Doručovacie produkty:
  Obojstranná DPS
 • 48hodina

  Doručovacie produkty:
  Štvorvrstvová doska plošných spojov
 • 72hodina

  Doručovacie produkty:
  Šesť a osem vrstiev PCB
 • 120+ hodina

  Doručovacie produkty:
  najskôr desať a viac vrstiev plošných spojov